Reklama skuteczniejsza od Facebooka!

22 czerwca 2017

Przede wszystkim liczy się dzisiaj pomysł na reklamę oraz na sposób docierania do potencjalnych klientów.  W chwili gdy  użytkownicy komputerów oraz Internetu coraz skuteczniej bronią się przed wirtualnym światem oraz stosami reklam, jakie na nich spadają każdego dnia, ty zdecyduj się i zleć plakatowanie Warszawy. Proponowana usługa przynosi zdecydowanie lepsze rezultaty niż inwestowanie w drogie i coraz mniej skuteczne reklamy na Facebooku. Nie ma znaczeni profil twojej działalności, rozklejanie plakatów w Warszawie jest reklamą od zawsze uniwersalną.

Dlaczego ten rodzaj reklamy jest wciąż najskuteczniejszy?

Przede wszystkim dlatego, że znajduje się wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, między innymi na przystankach autobusowych czy tramwajowych, na dworcach kolejowych, a coraz częściej również na lotniskach. Ludzie czkający na swój środek transportu często samoistnie zabierają się za czytanie – słupy ogłoszeniowe w Warszawie są wtedy zawsze pod ręką, gotowe do sprzedania potencjalnemu klientowi dobrej reklamy.

W jaki sposób przygotowywana jest oferta?

Każda oferta przygotowywana jest zawsze indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dopasowanie przede wszystkim do profilu danej firmy. Zawsze należy brać pod uwagę samą firmę, jej charakterystykę, ale także grupę docelową klientów i zakres terytorialny, ponieważ nie zawsze musi być to sama Warszawa – firma plakatuje również ościenne miejscowości. Statystyki pokazują, że jest to w dalszym ciągu najskuteczniejsza forma reklamy, jaką zna ludzkość.

2 komentarze

Dodaj komentarz